Heey ;*
Oto post o kolorach skóry. Pokaże wam SS ze skórami:
Różowych i niebieskich skór nie mam zamiaru dodawać :)
Nie będe się rozpisywać i napiszę jedynie, że
wszystkie kolory POLECAM !
Pozdrawiam PositiveX3
wtorek, 30 lipca 2013
Usta - Dziewczyny
Heyy. Tą notkę poświęce ustą dla dziewczyn ♥
Podziele się z Wami moim zdaniem. C:
Będe szczera więc jak kogoś uraziłam bardzo przepraszam . ;c
1. - Uważam, że te usta są całkiem spk. Ale nie są "SUPER".
Wyglądają jakby osoba miała wysuniętą szczęke.
2 - Te usta zdecydowanie mi się nie podobają. Wampirze usta myślę,że użyłabym ich jedynie
do filmów. Nie polecam.
3 - Usta podobne do nr.1 też wysunięta szczęka. Wyglądają jak usta Chinki.
4 -Jedne z najlepszych ust. Można je wybrać na początku. Ja wciągle je mam.
Troszkę wyglądają jak byłoby tam dużo botox'u. Polecam . C:
5 - Nie lubie tych ust. ;/ Lecz nie są najgorsze.
6 - Te usta są okropne o_O Najgorsze, które widziałam . Nie polecam ;_;
7 - Te usta są świetne takie same jak nr.4 lecz te usta mają kolczyk. Polecam wszystkim VIP'ą do ich zakupu . !
A teraz pokaże wam kolory które użyłam :
Dziękuję, Pozdrawiam Zeoneli . c;
Fame
Heey ;* Fame możemy zarabiać kilkoma sposobami
Jak np.:
1.Dostawanie grafów od swoich znajomych
Jak np.:
1.Dostawanie grafów od swoich znajomych
2.Oglądanie przez innych użytkowników twojego filmu
3.Dostawanie LOVE IT'ów od przyjaciół do swoich LOOK'ów lub ARTBOOK'ów
Boonies/Bonsters
Sieema . ♥
Tu Zeoneli ten post będzie poświęcony naszym
kochanym zwierzakom oraz boonies'om c;
Na MOVIESTARPLANET możemy mieć
swoje własne zwierzaki c:
GDZIE JE KUPIĆ . ?
- Wchodzimy na "Zwierzaki"
- Wybieramy zwierzaka lub boonies'a
- Kupujemy jajko zwierzaka.
CO ZROBIĆ NASTĘPNIE . ?
Gdy już kupimy wymarzonego zwierzaka bądź boonies'a
Trzeba :
- Położyć jajko w swoim pokoju
- Kliknij na jajko oraz "Wykluj się"
I możesz cieszyć się wyklutym małym stworkiem *,*
Swoim zwierzakiem możesz się opiekować.
Dbaj o niego karmiąc go, myjąc go, kochając
go i bawiąc się z nim.
Opiekuj się też zwierzakami swoich przyjaciół
i dostawaj za to StarCoins !
Kiedy kupujesz Zwierzaka
Masz do wyboru :
A jeśli kupujesz Boonies'a masz do wyboru :
Możesz też posiadać zwierzaki unikatowe,które możesz dostać jak zakupisz VIP'a na
ROK.



Jeśli nie będzie Cie przez jakiś czas możesz swojego
zwierzaka zostawić w Hotelu.
VIP/CELEB/JURY/JUDGE
Heyyoo ♥
Chcesz się dowiedzieć jak być JURY/JUDGE/CELEB/VIP
to czytaj dalej . :3

VIP to plakietka, którą uzyskujemy po kupnie specjalnego pakietu .
Tak wyglądają ceny VIP'a :
VIP na 3 miesiące i na rok kupujemy przy użyciu karty kredytowej, przelewu bankowego lub PayPal.
Na tydzień i miesiąc doładowanie można kupić przez SMS-a.
Kupując VIP-a :
- kręcisz obydwoma kołami
- dostajesz starcoins
- możesz wchodzić do Pokoju Imprez stworzonego dla VIP-ów
- rozdajesz autografy co 15 minut
- posiadasz możliwość założenia swojego własnego klubu
- możesz kupić VIP jedzenie dla zwierzaczka, by rósł szybciej
- masz możliwość kupna ubrań, mebli, animacji dla VIP-ów
- plakietka VIP pojawia się przy twoim nicku z gry
- możesz mieć 5 razy więcej przyjaciół niż wcześniej
- Dodatkowe 25 % Fame z filmów i autografów
Stajesz się JURY, gdy kupisz :
* VIP-a na 3 miesiące
* 3 razy VIP-a na miesiąc
* 12 razy VIP-a na tydzień
Dostając JURY :
- możesz zagłosować w konkursie na look, film, artbook albo pokój :)
- ranga JURY pojawia się przy twoim nicku z gry
Stajesz się JUDGE, gdy kupisz :
* VIP-a na rok
* 2 razy VIP-a na 3 miesiące
* 2 razy VIP-a na 3 miesiące
* 6 razy VIP-a na miesiąc
* 25 razy VIP-a na tydzień
Dostając JUDGE :
- możesz zagłosować w konkursie na look, fil, artbook albo pokój - twój głos liczony jest 2 razy
- ranga JUDGE pojawia się przy twoim nicku z gry
Stajesz się CELEB jeśli masz 100 lub więcej znajomych VIP-ów.
Dostając CELEB :
Dostając CELEB :
- dodatkowe 10% fame z filmików i autografów
- ranga CELEB przy twoim nicku z gry :)
Heey ;*
Heey, mam na imię Sandra i mam 11 lat.
Na MSP grałam już wieloma kontami. np. GlueStick , Karmelciaaa.
Aktualnie gram kontem PositiveX3
A oto ja <3
Będe prowadzić tego bloga z Zeoneli. Kto wie może ktoś jeszcze będzie chciał
go z nami prowadzić ^^
Pa ;*
Na MSP grałam już wieloma kontami. np. GlueStick , Karmelciaaa.
Aktualnie gram kontem PositiveX3
A oto ja <3
Będe prowadzić tego bloga z Zeoneli. Kto wie może ktoś jeszcze będzie chciał
go z nami prowadzić ^^
Pa ;*
Heyy, Cześć, Siema, Czołem c;
Witaaj . ;3 Jeśli to czytasz , to chyba
naprawdę się nudzisz , ale miło C:
Mam na imię Julka . *o*
Mam 13 lateQ
Deszcz ogurkuf <33
Mam zaciesza , pierwszy post na njuu blogu *-*
A to jaa . ;3 <Wjem to zdjęcie nie jest
jakoś graficznie super , ale jest ;-;>
Aktualnie gram na koncie Zeoneli
,ale mam również konto LipStick
Na Zeoneli posiadam 13 lvl ^^
A na koncie LipStick 15 lvl . xd
Ja już kończę nie będe tak
przynudzać . ;c
Bye . ;*
naprawdę się nudzisz , ale miło C:
Mam na imię Julka . *o*
Mam 13 lateQ
Deszcz ogurkuf <33
Mam zaciesza , pierwszy post na njuu blogu *-*
A to jaa . ;3 <Wjem to zdjęcie nie jest
jakoś graficznie super , ale jest ;-;>
Aktualnie gram na koncie Zeoneli
,ale mam również konto LipStick
Na Zeoneli posiadam 13 lvl ^^
A na koncie LipStick 15 lvl . xd
Ja już kończę nie będe tak
przynudzać . ;c
Bye . ;*
Subskrybuj:
Posty (Atom)



























